O21/133
Různí autoři
GRAFICKÉ ALBUM K 30. VÝROČÍ KLUBU PŘÁTEL VÝTVARNÉHO UMĚNÍ, DÍLO PODNIK ČFVU PRAHA
1986
5 grafických listů, volné listy v papírové obálce, 30,5x21,5 cm:
Karel Beneš - sign., čísl. 12/200, dat., barevná litografie.
Adolf Born - sign., čísl. 140/150, barevná litografie.
Jiří Sčerbakov - sign., nečísl., dat. 83, litografie.
Jan Otava - sign., č. 57/180, dat. 1986, suchá jehla.
Neznámý autor - sig., 3 plzeňské motivy na jediném listu křídového papíru, offset.
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.