Hlavní stránka > Aukce > 21. Umění na papíře > Grafické album k 30. výročí Klubu přátel výtvarného umění, Dílo Podnik ČFVU Praha

O21/133

Různí autoři

GRAFICKÉ ALBUM K 30. VÝROČÍ KLUBU PŘÁTEL VÝTVARNÉHO UMĚNÍ, DÍLO PODNIK ČFVU PRAHA

1986
5 grafických listů, volné listy v papírové obálce, 30,5x21,5 cm: Karel Beneš - sign., čísl. 12/200, dat., barevná litografie. Adolf Born - sign., čísl. 140/150, barevná litografie. Jiří Sčerbakov - sign., nečísl., dat. 83, litografie. Jan Otava - sign., č. 57/180, dat. 1986, suchá jehla. Neznámý autor - sig., 3 plzeňské motivy na jediném listu křídového papíru, offset. Provenience: sbírka Alexandra Skalického.