O21/139
Josef Liesler (1912-2005)
DÍVKA S KVĚTY
1981
Litografie na papíru, 41,9x29,5 cm, čísl., sign. a dat. tužkou pod tiskovou plochou "104/130 Liesler 81.".
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.