O21/143
Jiří Anderle (1936)
BEZ NÁZVU
Suchá jehla a lept na papíru, 79,3x64 cm, čísl. a sign. tužkou pod tiskovou plochou "XXXXVIII/LXXX Anderle". Provenience: sbírka Alexandra Skalického.