O21/145
Jiří Anderle (1936)
DÍVKA A STAŘEC
1982
Suchá jehla a lept na papíru, 81,6x63,7 cm, čísl., sign. a dat. tužkou pod tiskovou plochou "E. A. XXVIII/XXX Anderle 82".
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.