O21/146
Jiří Anderle (1936)
QUID FACIEMUS
1983
Suchá jehla a lept na papíru, 81,7x64,6 cm, čísl. a sign. tužkou pod tiskovou plochou " E. A. III/XXX Anderle".
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.