Hlavní stránka > Aukce > 21. Umění na papíře > Grafiky

O21/152

Různí autoři

GRAFIKY

1985/1983/1982/1981/1983/1956/1979/1978/1982
V. Stránský, suchá jehla, 16x22 cm, tužkou zn. "2/20, V. Stránský, PF 87". Jasan Zoubek, litografie, 11,2x15,8 cm, na rubu zn. "PF 86, I. J. E. Zoubkovi". Jaroslav Alt ml., suchá jehla, 13,4x10,6 cm, tužkou zn. "PF 1985, Jaroslav Alt ml". Jan Kavan, 1985, litografie, 10x14 cm, tužkou zn. "8/150 J. Kavan 85", v pravém dolním rohu zn. perem. Soubor ex libris Viléma Stránského, různé techniky, obdobné formáty, zn. tužkou, na rubu razítko. Vlastimil Rada, 1982, litografie, 20,8x14 cm, perem zn. a datováno, tužkou vzkaz. Vladimír Preclík, fotografie, 1981, 15x21 cm, fixem značeno a datováno. Vladimír Preclík, fotografie, 1983, 32x19,4 cm, přání perem, perem datováno. Josef Liesler, 1956, litografie, 10,6x14,9 cm, tužkou značeno a datováno. Josef Liesler, 1979, litografie, 9,8x21 cm, tužkou značeno a datováno, na rubu perem vzkaz. Josef Liesler, 1978, litografie, 10,1x21,2 cm, tužkou značeno a datováno. Josef Liesler, 1982, mědiryt a přání, 10,5x14,8 cm a 21x15,2 cm, tužkou značeno a datováno, na přání značeno perem. Na rubu razítko "Osobní sbírka Alexandr Skalický st". Provenience: sbírka Alexandra Skalického.