O21/157
Zdeněk Sklenář (1910-1986)
GIUSEPPE ARCIMBOLDO
1972
Suchá jehla na papíru, 64x45 cm, sign. a dat. tužkou pod tiskovou plochou "Sklenář 72".
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.