Hlavní stránka > Aukce > 21. Umění na papíře > Soubor osmi maleb a kreseb

O21/161

Josef Kadula (1920-1985)

SOUBOR OSMI MALEB A KRESEB

Soubor osmi maleb a kreseb na papíru Kombinovaná technika (pastel a akryl) na papíru, 45x62,5 cm. Tempera na papíru, 60x60,5 cm. Kombinovaná technika (pastel a tempera) na papíru, 52,2x45 cm. Chybí pravý horní roh. Kombinovaná technika (pastel a tempera) na papíru, 37x51 cm. Kombinovaná technika (tužka a tempera) na papíru, 37x51 cm. Kombinovaná technika (tužka a tempera) na papíru, 37x51 cm. Olej na kartonu, 62,4x45 cm. Roztržený pravý okraj. Uhel na papíru, 42x59,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "josef Kadula 84". V rozích zbytky po nálepkách.