O21/164
Karel Demel (1942)
MÁ VLAST
1984
6 listů, kombinovaná technika, barevné, volné listy v deskách, 44,5x32,5 cm, sign. Náklad 170 ks, album č. 48/170, Supraphon Lyra Pragensis 1984. Úvodní text napsal Jaroslav Šeda, grafické dílo inspirované stejnojmenným dílem Bedřicha Smetany.
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.