Hlavní stránka > Aukce > 21. Umění na papíře > Sborník 1977

O21/168

SBORNÍK 1977

1977
Soubor sedmi kreseb, fotografií a grafik. Kresba perem na papíru, 29,3x29 cm, sign. a dat. vpravo dole "Martin Pavala 77". Černobílá fotografie, 28,7x28,7 cm, zn., sign. a dat. na zadní straně "z povídky o skládání, tvarování, nafukování, vlání, zvedání, halení... Ivan Kafka 76-77". Kresba tužkou na papíru, 29x29 cm, sign. tužkou na zadní straně "Jasan Zoubek". Barevná kresba na papíru, 28,9x28,9 cm, sign. a dat. perem pod kresbou vpravo dole "A. Skalický 1977". Monotypie na papíru, 29,2x29 cm, sign. a dat. tužkou vpravo dole "Navrátil Petr 77". Kresba tuší na papíru, 28,9x29 cm, sign. a dat. tuší na zadní straně "Ruller 77". Monotypie na papíru, 29x28,9 cm, sign. tužkou vpravo dole "D. Chatrný". Stav A. Zn. razítkem "Osobní sbírka Alexandr Skalický st.". Provenience: sbírka Alexandra Skalického.