O21/171
Jiří A. Švengsbír (1921-1983)
JIŘÍ ŠVENGSBÍR, ARS SVAZEK 8
1971
Vel. 8°, 20x14,5 cm. Obsahuje 15 číslovaných stran a 6 tužkou signovaných ocelorytin Jiřího Švengsbíra. Text dr. Luboš Hlaváček. Vydalo Nakladatelství Kruh v Hradci Králové v nákladu 400 výtisků. Vydání první. Volné listy bez vazby v papírové obálce.
Stav: Na titulní straně připsáno tužkou, rukou A. Skalického: "Celkem 6x volné listy, rytiny", listy s rytinami na rubu tužkou číslovány.
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.