O21/172
Aleš Navrátil (1946-2019)
TROJICE GRAFIK
1968, 1970, 1972
Hakel dame. Suchá jehla na papíru, 34x15 cm, číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "16/4", sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "Navrátil a. 68.", zn. na zadní straně tužkou "Hakel dame". Předpeklí. Suchá jehla na papíru, 29x40,4 cm, číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "22/20", zn. v tisku vpravo dole monogramem "AN", sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "Navrátil a. 70", zn. na zadní straně tužkou "Předpeklí". Večeře. Litografie na papíru, 26x46 cm, číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "15/29", zn. v tisku vpravo dole monogramem "AN", sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "Navrátil 72", zn. na zadní straně tužkou "Večeře". Paspartováno.