O21/182
Jiří Hadlač (1927-1991)
POSLEDNÍ VEČEŘE
1967
Dřevoryt na papíru, 62,4x75,9 cm, sign., zn. a dat. tužkou nahoře v tiskové ploše "Jiří Hadlač, Poslední večeře, 1967".