Hlavní stránka > Aukce > 21. Umění na papíře > Soubor grafik

O21/186

SOUBOR GRAFIK

Orig. linoryt adjust. na papíru, 26,9x20,9 cm, verso zn. a dat. "Orig. obálka Josefa Čapka, lynoryt 1925". Na zad. str. papíru nalepena vnitř. strana knihy "Karel Čapek - O nejbliších věcech". - Bar. dřevoryt, 27,9x20,3 cm, sign. a zn. dole v tisk. ploše "T. F. Š. Josef Mánes". Zn. pod tisk. plochou "T. F. Šimon: Josef Mánes, (bar. dřevoryt). (Tištěno původními štočky)". - Bar. linoryt, 20,9x29,8 cm, sign. tužkou vpravo dole "Fr. Hora". Verso zn. "Zasloužilý umělec František Hora / České Středohoří, Linoryt 1987 / tištěno z původního štočku". - Dřevoryt, 20x14 cm, sign. a dat. tužkou vpravo dole "Fr. Hudeček 49". Paspart. - Dřevoryt, 23x17,4 cm, zn., sign a dat. tužkou pod tisk. plochou i na zad. str. "Tanec, Josef Kočí, dřevoryt 1937". - Linoryt, 20,4x14,4 cm, verso zn. a dat. tužkou "Imro-Weiner - Král 1962, tisk z orig. štočku, příloha ke katalogu". - Jiří A. Švengsbír: Tulipán ve váze. Bar. ocelorytina, 20,3x13,3 cm, sign. tužkou dole „Jiří Švengsbír“. - 2 pošt. známky s návrhem od J. A. Švengsbíra 1950. Opatř. razítkem: "Celostátní výst. pošt. známek, Praha 1, 28.10. 1950“. - 4 pošt. známky s návrhem od J. A. Švengsbíra 1950. Opatř. razítkem: "Celostátní výst. pošt. známek Praha 1, 28.10. 1950“. - Zdeněk Seydl: Malý píseček. Linořez, 20,5x14,1 cm, sign., zn. a dat. dole pod tisk. plochou „Seydl, Malý píseček, Linořez / R. 1958“. - Bar. tisk vlastní ilustrace pozvánky na výst. kniž. grafiky Oldřicha Hlavsy 11.-24. března 1962. - Soubor 5 novoročenek růz. rozměrů - Jindřich Oleš. - 2 novoročenky, 10,2x14 cm, zn. v tisku "Slíva", 10,5x19 cm, dat., zn. a sign. v tisku "PF 2001 Samkovi, Slíva". Na rubu "Zdravím Vás všecky, výstava na Moravě byla krátká...ale foto bezva". - Novoročenka, 20x10,1 cm, zn. a dat. na levé vnitř. straně "PF 1986, Príbýšovci", zn. a sign. pod tiskem na pr. vnitř. straně "Renčín". - Juanita Van der Meulen, 1992, linoryt, 11,6x16,9 cm. - Boris Jirků, 1999, bar. litografie, 10,5x15 cm, na rubu věnování perem. - Zbyněk Kočvar, 1994, užitá grafika, litografie, pozvánka na výstavu, 21x10 cm. - Miloš Pošar, 1986, litografie, 21x10,8 cm, v pr. dol. rohu tužkou zn. "Pošar 86", verso perem "PF1987". - Vladimír Komárek, dřevoryt, 10,5x21 cm, v pr. dol. rohu zn. "V. Komárek". - Karel Müller, litografie, 14,6x7,4 cm, v pr. dol. rohu tužkou zn. "K. Müller". - František Emler, bar. litografie, 9,1x10,9 cm, tužkou zn. "12/50 F. Emler". - Lev Šimák, bar. litografie, 14,8x10,5 cm, v pr. dol. rohu tužkou zn. "Lev Šimák". - Vladimír Tesař, 1979, litografie, 13,4x15 cm, v levém dol. rohu tuší zn. "Tesař 79". - Jana Bergerová, 1993, suchá jehla 2ks, 15x10,5 cm, čísl., sign. a dat. tužkou "26/100 J. Bergerová 93, 11/100 J. Bergerová 93". Uvnitř přání tužkou". - Dřevoryt, 13,9x8,7 cm, zn. v tisku "12 TMSI EXLIBRIS ANTONIO MARTINEZ" a tužkou vpr. dole "AM". - Dřevoryt, 12x8,9 cm, zn. v tisku "EX-LIBRIS ED ANTONI MARTINEZ", zn. vpr. dole "M". - Dřevoryt, 11,5x8,2 cm, zn. dole "F. Torello Cendra", sign. tužkou na rubu "J. Obiols". - Dřevoryt, 12,4x8,5 cm, zn. dole v tisku "Exlibris G. Balbi". - Dřevoryt, 18,2x12,2 cm, zn. dole v tisku "Ex-libris W. John". Malá mast. skvrna na pr. okraji podklad. papíru. - Dřevoryt, adjust. na desce z knihy "Zahrádkářův rok od Dr. Bohumila Starého",9,6x7,2 cm, zn. v tisku "Ex-libris Jos. Prokopec", zn. tužkou "rytina - Karel Vik?". - Bar. tisk, 20,9x14,7 cm, zn. "Filozof Varianta s kresbou 1/1 Jiří Anderle, PF 2001 Bachtíkovi". - Kolor. linoryt, 21x21 cm, sign. tužkou pod tisk. plochou "Jan Bauch" a po pr. str. dat. a sign. "p.f. 1973 Jan Bauch". Verso raz. "Jan Bauch 1972 X3". Recto "Provenience: sbírka Alexandra Skalického". Propité skvrny od barvy. Stav A. Na rubu razítka Osobní sbírka „Alexandr Skalický st“. Provenience: sbírka Alexandra Skalického.