O22/008
Václav Hollar (1607-1677)
NÁHROBKY HRABĚTE HENRYHO DE LACY A BISKUPA ROBERTA DE BRAYBROKA
1658
Tumulus HENRICI de LACIE Comitis Lincolniae Inter Capellas Beatae Mariae et St. Dunstani. / Tumulus Roberti de Braybroke Lond: Episcopi. In medio Capellae Beatae Mariae. Lept na papíru, 27,5x18,5 cm. Sign. v tisku dole uprostřed "W. Hollar delin: et sculp:". Ref. Parthey Pennington P2311, Franz Sprinzels, Hollar. Handzeichnungen, Wien 1938, s. 68, č. 77, obr. příl. s. 4., obr. 30.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.