O22/009
Václav Hollar (1607-1677)
ZASEDÁNÍ LONDÝNSKÉHO PARLAMENTU - ROZSUDEK NAD HRABĚTEM STAFFORDEM
Frankfurt, 1643
Abbildung der Session des Parlaments zu Londen vber den Sentenz des Grafen von Stafford. Mědirytina na papíru, 25,5x27,5 cm. Sign. v tisku vlevo dole "W Hollar fecit". Ref. Parthey Pennington P551; Alena Volrábová (ed.), Wenceslaus Hollar 1607-1677 and Europe between Life and Desolation, NG Praha 2007, s. 60-61.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Papír byl ve střední části přeložen.