O22/012
Václav Hollar (1607-1677)
POHLED NA ŠTRASBURK
1629
Lept na papíru, 5x11 cm. Značeno v tisku "Zu Strassburg / Vor dem Fischer Thor", sign. a dat. vlevo dole "W Hollar delint 1629". Ref. Parthey Pennington: P755.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Drobná skvrna v textu vlevo nahoře.