O22/013
Václav Hollar (1607-1677)
POHLED NA PRAHU
1652-1677
Lept na papíru, 6x13 cm. Značeno v tisku "Zu Prag" / "Molda fluvius". Ref. Parthey Pennington: P776; srov. Alena Volrábová (ed.), Wenceslaus Hollar 1607-1677 and Europe between Life and Desolation, NG Praha 2007, s. 178, č. II/18.c.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Lehce zahnědlý papír.