O22/020
Václav Hollar (1607-1677)
Anthonis van Dyck (1599-1641)
PORTRÉT BRATRŮ LUCASE A CORNELIA DE WAEL
1646
Lept na papíru, 29x22,3 cm (výřez pasparty), zn., sign. a dat. dole v tisku "Ant van Dyck Eques pinxit W: Hollar, fecit 1646 I. Meysens exc". Ref. Parthey Pennington P1517.
Místy drobné skvrny, při levém okraji propálená dírka ca 1 mm, lehce poškozený levý dolní roh.