O22/024
Václav Hollar (1607-1677)
HLAVA TURKA V TURBANU
1645
Lept na papíru, 8,2x6,5 cm, zn. a dat. vlevo nahoře "W. Hollar ad vivum deli Londini 1637" a vlevo nahoře "fecit An. Ao. 1645". Parthey Pennington Number: P2010. Publikováno v: DRESCH, Jutta, Wenzel Hollar 1607-1677: Radierungen aus dem Kupferstichkabinett der Staatlichen Kunsthalle Karlsruhe, 1990, s. 97.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.