O22/025
Václav Hollar (1607-1677)
Leonardo da Vinci (1452-1519)
DVOJICE FYZIOGNOMICKÝCH STUDIÍ
Ca 1645
Studie typů lidských hlav podle L. da Vinci z r. 1595. Lept na papíru, 7,8x12 cm. Značeno a sign. v tisku "Leonardo da Vinci inu / W. Hollar fecit". Ref. Parthey Pennington: P1595.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Drobné skvrny v obrazové ploše, vlevo nahoře dírka ca 3 mm.