O22/027
Václav Hollar (1607-1677)
PORTRÉT DÁMY S MAŠLEMI NA LOKNÁCH
1646
Lept na papíru, 9x9 cm, sign. a dat. vlevo dole "WHollar fec. 1646". Ref. Parthey Pennington P1912.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.