O22/028
Václav Hollar (1607-1677)
PORTRÉT DÍVKY S DUBOVÝM VĚNCEM
1646
Lept na papíru, 11,5x9 cm, zn. a dat. v tisku "Martin Schön, WHollar fecit 1646". Podle Martina Schongauera, 1646. Parthey Pennington Number: P1641. Publikováno v: DRESCH, Jutta, Wenzel Hollar 1607-1677: Radierungen aus dem Kupferstichkabinett der Staatlichen Kunsthalle Karlsruhe, 1990, s. 88.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.