O22/029
Václav Hollar (1607-1677)
CIUIS PRAGENSIS FILIA / EIN BURGERS DOCHTER ZU PRAG, 1636
1643
Lept na papíru, 8,9x6 cm, sign. a dat. v tisku "W: Hollar fec. 1643". Adjustováno na papíru 18,2x12,9 cm. Ref. Parthey Pennington: P1811.
Verso 2 proužky lepicí pásky, pod jedním z nich papír lehce natržen.