O22/030
Václav Hollar (1607-1677)
CIUIS PRAGENSIS FILIA / EIN BURGERS DOCHTER ZU PRAG, 1636
1643
Lept na papíru, 9x6 cm (výřez pasparty), sign. a dat. vlevo dole v tisku "W: Hollar fec: 1643". Ref. Parthey Pennington P1811.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.