O22/038
Václav Hollar (1607-1677)
MULIER GENEROSA VIENNENSIS AUSTRI: / EIN ÖSTEREICHERIN 1636
1642
Lept na papíru, 9x6 cm (výřez pasparty), sign. a dat. vlevo dole v tisku "W. Hollar fec: 1642". Ref. Parthey Pennington P1813; Alena Volrábová (ed.), Wenceslaus Hollar 1607-1677 and Europe between Life and Desolation, NG Praha 2007, s. 142, č. I/37.c.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.