O22/078
Václav Hollar (1607-1677)
MULIER WESTPHALICA EX ARCHIEP: MONASTERI: / EIN FRAW VON DULMEN IM STIFFT MUNSTER
1643
Lept na papíru, 9x6 cm, sign. a dat. vlevo dole v tisku "W. Hollar fec 1643". Ref. Parthey Pennington P1816. Adjustováno na tvrdším papíru.