O22/120
Václav Hollar (1607-1677)
MULIER BASILIENSIS / EIN BASLERIN
1644
Lept na papíru, 9x6 cm, sign. a dat. vlevo dole v tisku "W. Hollar fecit Londini 1644". Ref. Parthey Pennington P1861. Adjustováno na tvrdším papíru.