O23/264
Marcus Tullius Cicero
Ota Janeček (1919-1996)
LELIUS
1989
Vel. 16°, 24 str. Na otevřené straně ilustrace suchou jehlou od Oty Janečka, sign. tužkou při dolním okraji „Ota Janeček“. „Marka Tullia Cicerona knihy o přátelství, kteréž nadepsány jsou Lelius / přeložil Řehoř Hrubý z Jelení / Nakladatelství Svoboda Supraphon, státní podnik Praha 1989“.
Rámováno, zaskleno.