O23/286
František Gross (1909-1985)
POMNÍK UMĚNÍ
1971
Barevná litografie na papíru, 42x26,8 cm (list 53,5x38,2 cm), tužkou číslováno vlevo dole pod tiskem (197/200), signováno a datováno vpravo dole pod tiskem. Lehce pokrčené okraje listu mimo obrazovou plochu, spodní okraj natržen ca 0,7 cm.