O23/287
Vilma Lesková (1917-2000)
SOUBOR KRESEB A GRAFIKA
60. léta 20. stol.
PF 1965 a 2x PF 1967. Tři kolorované kresby tuší na papíru, adjustované ve společné paspartě, obdobné rozměry ca 14,8x10,5 cm, značeno, datováno a signováno v obrazové ploše.
Andulce. Kolorovaná kresba tuší, 45x33 cm, značeno vlevo dole, signováno a datováno vpravo dole.
Toníkovi. Monotyp na papíru, 45x33 cm, značeno, signováno a datováno dole uprostřed.
Spolu: reklamní plakátek ZOO Brno podle návrhu Vilmy Leskové, barevný tisk na papíru, 20,9x14,7 cm. Vydala Zoo Brno, tisk Grafia 1965.
Papíry místy lehce skvrnité, jinak dobrý stav.