O23/296
Karel Demel (1942)
BEZ NÁZVU
1988
Kombinovaná technika (barevný lept, mědiryt, akvatinta), 20,8x12,8 cm (list 32,5x23,9 cm), tužkou číslováno vlevo dole pod tiskem (26/200), signováno a datováno vpravo dole pod tiskem.