O23/300
Různí autoři
ČTVEŘICE GRAFICKÝCH LISTŮ
80. léta 20. stol.
Petra Jílková: Bez názvu, lept na Losínu, 28,5x20,8 cm, tužkou dole pod tiskem vlevo číslováno (1/20), vpravo signováno a datováno (1984).
Buchta: Bez názvu, dvojice leptů na papíru, 33x23,4 cm a 36,5x32,5 cm, tužkou pod tiskem značeno / číslováno vlevo dole, signováno a datováno vpravo dole "Buchta 88 / Buchta 93".
Dušan Ždímal (1945-2009): Bez názvu, tisk na papíru, tužkou vlevo dole signováno, datováno a číslováno (70/150), sign. a dat. také v tisku vpravo dole.