Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Sobor 25 grafických listů s motivy lodí

O25/004

SOBOR 25 GRAFICKÝCH LISTŮ S MOTIVY LODÍ

17. a 19. stol.
Soubor převážně kolorované grafiky čítá 25 položek s námořní a lodní tématikou ze 17. a 19. století.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Skončeno