O25/004
SOBOR 25 GRAFICKÝCH LISTŮ S MOTIVY LODÍ
17. a 19. stol.
Soubor převážně kolorované grafiky čítá 25 položek s námořní a lodní tématikou ze 17. a 19. století.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Skončeno
Skončeno