Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Čtveřice litografií

O25/011

Max Švabinský (1873-1962)

ČTVEŘICE LITOGRAFIÍ

1945, 1959, ...
Satyr - list č. 1 ze stejnojmenného cyklu 20 litografií, 1945, 28x21 cm, celkový rozměr listu 51x38 cm, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "MŠvabinský". Rámováno, zaskleno. Novoročenka na rok 1946, 1945, 16x10,5 cm (výřez pasparty), sign. vpravo dole pod tiskem tužkou, čísl. vlevo dole "179/200". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Novoročenka na rok 1960, litografie na papíru, 12,7x9,4 cm, zn. vlevo dole v tisku "ŠM 59", sign. tužkou vpravo dole pod tiskem. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Bohyně deště II, 1947, 16,2x11,2 cm, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou, čísl. vlevo dole "12/95". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Další exempláře jsou uloženy ve sbírkách Moravské galerie v Brně, inv. č. C 4998 (Novoročenka na rok 1946), C 3725 (Bohyně deště II).

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Skončeno