O25/012
Max Švabinský (1873-1962)
OTAKÁREK OVOCNÝ (IPHICLIDES PODALIRIUS) - ILUSTRACE ZE SBÍRKY MOTÝLÍ ČAS
1952
Litografie na papíru, 16,3x10,8 cm (59x44 cm vč. rámu), sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "M. Švabinský", číslováno "33/40" a věnování "Panu Stan. Gajdošíkovi".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Další exemplář je uložen ve sbírkách Moravské galerie v Brně, inv. č. C 4347 (Otakárek a bělásek na louce).
Vyvolávací cena: 500 Kč
Skončeno
Skončeno