Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Otakárek ovocný (Iphiclides podalirius) - ilustrace ze sbírky Motýlí čas

O25/012

Max Švabinský (1873-1962)

OTAKÁREK OVOCNÝ (IPHICLIDES PODALIRIUS) - ILUSTRACE ZE SBÍRKY MOTÝLÍ ČAS

1952
Litografie na papíru, 16,3x10,8 cm (59x44 cm vč. rámu), sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "M. Švabinský", číslováno "33/40" a věnování "Panu Stan. Gajdošíkovi". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Další exemplář je uložen ve sbírkách Moravské galerie v Brně, inv. č. C 4347 (Otakárek a bělásek na louce).

Vyvolávací cena: 500 Kč

Skončeno