O25/013
Max Švabinský (1873-1962)
DVOJICE DŘEVORYTŮ
Večer, opus 168, 1918, dřevoryt, 25,5x19 cm, zn. v tisku vpravo dole "ŠM" a sign. tužkou pod tiskem tamtéž "MŠvabinský". Akt s jahodami, dřevoryt, 25x15 cm (výřez pasparty), sign. tužkou v obr. ploše "M Švabinský". Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Skončeno
Skončeno