Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Dvojice dřevorytů

O25/013

Max Švabinský (1873-1962)

DVOJICE DŘEVORYTŮ

Večer, opus 168, 1918, dřevoryt, 25,5x19 cm, zn. v tisku vpravo dole "ŠM" a sign. tužkou pod tiskem tamtéž "MŠvabinský". Akt s jahodami, dřevoryt, 25x15 cm (výřez pasparty), sign. tužkou v obr. ploše "M Švabinský". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Skončeno