Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Soubor 6 grafických listů (krajinné motivy)

O25/014

Max Švabinský (1873-1962)

SOUBOR 6 GRAFICKÝCH LISTŮ (KRAJINNÉ MOTIVY)

ca 40. - 50. léta 20. stol.
Litografie na papíru, 10,5x15 cm (výřez pasparty), celk. rozměr vč. rámu 21x27 cm, sign. vpravo dole tužkou "M. Švabinský", v tisku vpravo dole "Šm 53", na zadní straně přípis "Žně v Chodově, litografie 1941". Litografie na papíru, 19,5x12,5 cm (výřez pasparty), celk. rozměr vč. rámu 35x26,5 cm, sign. vpravo dole tužkou "M. Švabinský". Litografie na papíru, 20x13,5 cm (výřez pasparty), celk. rozměr vč. rámu 35x26,5 cm, sign. vpravo dole tužkou "M. Švabinský". Litografie na papíru, 14,5x22 cm (výřez pasparty), celk. rozměr vč. rámu 38x48 cm, sign. vpravo dole tužkou "M. Švabinský". Litografie na papíru, 14,5x23 cm (výřez pasparty), celk. rozměr vč. rámu 38x48 cm, sign. vpravo dole tužkou "M. Švabinský". Litografie na papíru, 14,5x23 cm (výřez pasparty), celk. rozměr vč. rámu 38x48 cm, sign. vpravo dole tužkou "M. Švabinský". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Skončeno