O25/015
Max Švabinský (1873-1962)
SOUBOR 7 GRAFIK
1942, 1949
Akt v přírodě, nedatováno. Litografie na papíru, 17,5x11,5 cm (výřez pasparty), sign. vpravo dole tužkou "M. Švabinský".
Opalující se nahá žena I / Opalující se dívka, 1932. Litografie na papíru, 20x14 cm (výřez pasparty), sign. vpravo dole tužkou "M. Švabinský". Další exemplář je uložen ve sbírkách Moravské galerie v Brně, inv. č. C 4157.
Maminka jde do kostela, 1948. Litografie na papíru, 20x14 cm (výřez pasparty), sign. vpravo dole tužkou "M. Švabinský". Srov. sbírky Moravské galerie v Brně, inv. č. C 3731.
Teta Máry s chlapcem, 1948. Litografie na papíru, 18x12,5 cm (výřez pasparty), sign. vpravo dole tužkou "M. Švabinský", pod tiskovou plochou věnování "Slečně Madle Gajdošíkové 23. února 1949". Srov. sbírky Moravské galerie v Brně, inv. č. C 3732.
Hold Sokolstva republice, 1948. Litografie na papíru, 27x19,5 cm, (výřez pasparty), sign. vpravo dole tužkou "M. Švabinský", pod tiskovou plochou věnování "Paní Marii Gajdošíkové k vánocům 1949". Další exemplář je uložen ve sbírkách Moravské galerie v Brně, inv. č. C 3734.
Zuzana s oleandrovým věncem, 1942. Litografie na papíru, 31x22,5 cm (výřez pasparty), čísl., sign. a dat. vpravo dole tužkou "23/71 M. Švabinský 42", na zadní straně "Max Švabinský: Zuzana s oleandrovým věncem. Litografie/456". Další exemplář je uložen ve sbírkách Moravské galerie v Brně, inv. č. C 4368.
Dvě Zuzanky, 1943. Litografie na papíru, 20x14 cm, (výřez pasparty), sign. vpravo dole tužkou "M. Švabinský".
Nejvyšší příhoz: KXNK 2 000 Kč
8 příhozů
Prodáno