O25/017
Emanuel Ranný (1943)
PRAŽSKÝ MOTIV
1932
Lept na papíru, 18,5x25,2 cm, sign. a dat. tužkou „Emanuel Ranný 1932“, zn. tužkou „Orig. lept“.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Brněnský rodák, vystudoval obor malba na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně. Od roku 1965 pracoval jako propagační výtvarník. Ve volné tvorbě se věnuje krajinám, ilustracím, bibliofilii a inspiruje jej poezie, díla převážně ztvárňuje technikou suchá jehla.
Vyvolávací cena: 100 Kč
Nejvyšší příhoz: KEYL 100 Kč
1 příhoz
Prodáno
Nejvyšší příhoz: KEYL 100 Kč
1 příhoz
Prodáno