Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Pražský motiv

O25/017

Emanuel Ranný (1943)

PRAŽSKÝ MOTIV

1932
Lept na papíru, 18,5x25,2 cm, sign. a dat. tužkou „Emanuel Ranný 1932“, zn. tužkou „Orig. lept“. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.

Brněnský rodák, vystudoval obor malba na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně. Od roku 1965 pracoval jako propagační výtvarník. Ve volné tvorbě se věnuje krajinám, ilustracím, bibliofilii a inspiruje jej poezie, díla převážně ztvárňuje technikou suchá jehla.

Vyvolávací cena: 100 Kč

Nejvyšší příhoz: KEYL  100 Kč
1 příhoz
Prodáno