O25/019
Václav Jícha (1874-1950)
CHALUPA A KRAJINA
Dvojice akvarelů na papíru, 265,x32,9 cm a 27x33,5 cm (výřez pasparty), sign. tužkou vpravo dole "V. Jícha". Paspartováno, rámováno, zaskleno. A/C.
Václav Jícha - moravský malíř a učitel, krajinář (především tématika Vysočiny a moravského Slovácka), akvarelista. Člen Umělecké besedy, Mánesa, zakládající člen Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně.
Vyvolávací cena: 200 Kč
Skončeno
Skončeno