O25/022
Rudolf Kundera (1911-2005)
LEŽÍCÍ AKT
Pastel na papíru, 54,3x87,8 cm, sign. vpravo dole "Rudolf Kundera". Rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 200 Kč
Nejvyšší příhoz: KXNK 200 Kč
1 příhoz
Prodáno
Nejvyšší příhoz: KXNK 200 Kč
1 příhoz
Prodáno