Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Ležící akt

O25/022

Rudolf Kundera (1911-2005)

LEŽÍCÍ AKT

Pastel na papíru, 54,3x87,8 cm, sign. vpravo dole "Rudolf Kundera". Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 200 Kč

Nejvyšší příhoz: KXNK  200 Kč
1 příhoz
Prodáno