O25/023
František Emler (1912-1992)
ZIMNÍ KRAJINA SE SANĚMI
Kvaš na papíru, 11x14,4 cm (výřez pasparty), celkový rozměr včetně rámu 33,5x35 cm, sign. vpravo dole "F. Emler". Paspartováno, rámováno, zaskleno.
František Emler - malíř a grafik krajin, postav a zátiší. Studoval na pražské akademii, r. 1938 obdržel "italskou cenu" a roční italské stipendium, 1938-1939 studoval na Accademia di belle Arti (Řím).
Vyvolávací cena: 900 Kč
Nejvyšší příhoz: KXNK 900 Kč
1 příhoz
Prodáno
Nejvyšší příhoz: KXNK 900 Kč
1 příhoz
Prodáno