Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Matka s dítětem ve venkovské krajině

O25/024

Vojtěch Sedláček (1892-1973)

MATKA S DÍTĚTEM VE VENKOVSKÉ KRAJINĚ

1965
Kombinovaná technika (tuš, akvarel, kvaš) na papíru, 19x28,5 cm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole "Vojt. Sedláček 65". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Nejvyšší příhoz: KXNK  1 000 Kč
1 příhoz
Prodáno