O25/024
Vojtěch Sedláček (1892-1973)
MATKA S DÍTĚTEM VE VENKOVSKÉ KRAJINĚ
1965
Kombinovaná technika (tuš, akvarel, kvaš) na papíru, 19x28,5 cm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole "Vojt. Sedláček 65". Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Nejvyšší příhoz: KXNK 1 000 Kč
1 příhoz
Prodáno
1 příhoz
Prodáno