O25/028
Vilma Lesková (1917-2000)
KOMÁROV (BRNO)
1961
Pastel na papíru, 41,5x26,5 cm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole "Lesková 61".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Skončeno
Skončeno