Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Komárov (Brno)

O25/028

Vilma Lesková (1917-2000)

KOMÁROV (BRNO)

1961
Pastel na papíru, 41,5x26,5 cm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole "Lesková 61". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Skončeno