Hlavní stránka > Aukce > 25. Starožitnosti a umělecké předměty > Guillaume Apollinaire

O25/029

Louis Marcoussis (1883-1941)

GUILLAUME APOLLINAIRE

1921
Barevná litografie na papíru, 31,5x22 cm, sign. a zn. v tisku "Marcoussis, Guillaume Apollinaire". Zn. tužkou pod tiskovou plochou "Originál litografie od Marcoussise". Publikováno v časopise „Apollinaire“ vydávaném nakladatelstvím L`Esprit Nouveau v roce 1924. Paspartováno. Srov. aukce Christie`s 12135, konaná dne 17. 3. 2016, lot 4.

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Skončeno